Usługi

Usługi serwisu fiskalnego

serwis kas fiskalnych

Doświadczony serwisant zawsze jest w stanie zrobić więcej podczas przeglądu kasy fiskalnej lub jej naprawy niż wchodzący na rynek nowicjusz. Jeśli zależy Ci na fachowo wykonanej usłudze – czy to sprzedaży, czy konserwacji kasy drukarki fiskalnej, rozpocznij współpracę z profesjonalistami, a my damy Ci powody, które potwierdzą, że warto zaufać właśnie nam.

W branży kas fiskalnych (sklepowych) działamy od 1993 roku. Nasi pracownicy wyróżniają się szerokim doświadczeniem technicznym – obejmującym biegłość zarówno nad modelami z lat dziewięćdziesiątych XX wieku, jak i nad współczesnymi rozwiązaniami fiskalnymi. Jeżeli Twój dotychczasowy serwis kas fiskalnych nie wykonuje prac w taki sposób, jakbyś oczekiwał, skontaktuj się z naszą infolinią, która dostępna jest 24 godziny na dobę pod numerem: 601 63 63 11.

Wszelkie usługi związane z <span>fiskalizacją</span> wykonujemy dla Klientów z całej Polski. Dzięki lokalizacji biur w 3 miejscach – Poznaniu, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, umożliwiamy łatwy dostęp do naszych kas fiskalnych dla szerokiego grona osób.