O nas

blog fiskalny – o nas

Kasy fiskalne

Blog fiskalny w domenie kasyfiskalne.pl powstał w 2017 roku ponieważ od lat źródłem naszego działania i rozwoju firmy są właśnie kasy fiskalne. Blog nie jest projektem sprzedażowym. Naszym celem jest przede wszystkim przekazywanie wiedzy o branży, zmianach które czekają branżę fiskalną od 2018 roku oraz o naszej firmie. Chcemy mówić jak działamy, chcemy pokazywać to co nas wyróżnia. Dział fiskalny to jeden z pierwszych działów w naszym przedsiębiorstwie, który jest swoistym fundamentem, sprawiającym, że SAS Spółka z o.o. Sp.k. w Zielonej Górze jest firmą stabilną, wielobranżową, zatrudniającą aktualnie ponad 40 osób, pracujących w biurach w Zielonej Górze, Poznaniu oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Nasze branże

Rozwój marki koncentruje się wokół następujących branż: kas fiskalnych, wag elektronicznych, wyposażenia gastronomii, sklepów i biur. Nieprzerwanie od 1990 roku budujemy ofertę wokół trzech zasad: fachowego doradztwa, konkurencyjnych cen oraz profesjonalnego serwisu. Ponadto zapraszamy do naszego sklepu internetowego działającego pod adresem www.sas24.pl.

Jak działamy?

Właściciel bloga kasyfiskalne.pl realizuje ogólnopolską obsługę Klientów, którzy poszukują nie tylko solidnego dostawcy i serwisu fiskalnego, ale również Partnera, doradcę w rozwoju biznesu. Nasze doświadczenie zdecydowanie wykracza poza branżę fiskalną oraz informatyczną, co wyróżnia nas wśród firm działających w branży. Istniejemy nieprzerwanie od 1990 roku, stale rozwijamy ofertę oraz portfolio produktów. W branży fiskalnej współpracujemy z największymi producentami kas i drukarek fiskalnych w Polsce m.in. Novitus, Elzab, Sharp czy iPOS.

Wsparcie techniczne 24h

Oferujemy konkurencyjne warunki zakupu oraz serwisu kas fiskalnych. Dzięki doświadczonym pracownikom działamy szybko, aktywnie i skutecznie. Zapewniamy Klientom pewność i bezpieczeństwo – kontakt techniczny w trybie 24 godzin na dobę pod numerem telefonu 601 63 63 11. Naszym Klientom zapewniamy również dostęp do e-szkoleń, co zapewnia wsparcie szkoleniowe realizowane również przez całą dobę.

 

sas

 

Nasze dane rejestrowe:

SAS Spółka z o.o. Sp.k. ul. Chmielna 15 65-261 Zielona Góra NIP 9730942311

KRS nr 0000315927 – Sąd Rejonowy w Zielonej Górze – VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego