Gdzie kupić? kasyfiskalne.pl

Kasy fiskalne Poznań

kasy fiskalne Poznań

Salon sprzedaży “kasy fiskalne Poznań” znajduje się przy ul. Głównej 31 w Poznaniu. Salon prowadzi firma SAS Spółka z o.o. Sp.k. oddział w Poznaniu  – tel. 61 872 40 20. Szeroka oferta kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w bieżącej sprzedaży tj. dostępnych od ręki na terenie miasta Poznań. Firma SAS zajmuje się również wyposażeniem gastronomii, dlatego zapraszamy również na pyszną kawę:) Pracujemy w dni robocze w godzinach od 8.00 do 16.00.

Kasy fiskalne online Poznań

Salon sprzedaży “kasy online Poznań” oferuje urządzenia wiodących na rynku marek, które są dostępne w ciągłej sprzedaży w Poznaniu:

Novitus jest producentem nowoczesnych kas fiskalnych. Jedną z kas fiskalnych online marki Novitus, która jest dostępna w salonie kas fiskalnych w Poznaniu jest kasa Novitus Next Online – jest to urządzenie, które posiada standardowe funkcje sprzedaży detalicznej, ale może służyć również do sprzedaży realizowanej gastronomicznej m.in. otwartych stolików, rachunków zawieszonych itp.

Elzab jest krajowym producentem – twórcą pierwszej w Polsce kasy fiskalnej z ekranem dotykowym – model K10 oraz K10 Online to urządzenie, które doceniają Klienci oczekujący kasy fiskalnej posiadającej swój niepowtarzalny styl. Urządzenia marki ELZAB charakteryzują się przede wszystkim trwałością i niezawodnością.

Serwis kas fiskalnych Poznań

Informacje na temat podstawowych usług realizowanych przez serwis fiskalny pracujący w biurze SAS w Poznaniu przy ul. Głównej 31:

Instalacja kasy fiskalnej

Usługa instalacji kasy fiskalnej jest tym, na co może u nas liczyć każdy Klient, który kupuje kasę fiskalną. Instalacja składa się najczęściej z programowania kasy fiskalnej, szkolenia obsługi oraz fiskalizacji urządzenia fiskalnego. Najczęściej taka usługa trwa łącznie do 2 godzin pracy. Instalacjami zajmują się wykwalifikowani serwisanci, którzy posiadają nie tylko uprawnienia serwisowe, ale również wieloletnie doświadczenie branżowe. Sposób prowadzenia instalacji kas fiskalnych oraz szkoleń jest jedną z cech unikatowych firmy SAS w Poznaniu – wiedzą o tym i wielokrotnie mówią nam  Klienci, którzy korzystali z usług różnych firm.

Wsparcie handlowe i techniczne

Klienci, którzy kupili kasę fiskalną w SAS w biurze w Poznaniu mają zapewnione wsparcie handlowe i techniczne. Wsparcie realizowane jest w salonie w Poznaniu oraz poprzez kontakt telefoniczny.

Usługi realizowane przez serwis fiskalny to: fiskalizacja kasy fiskalnej ze zgłoszeniem do Urzędu Skarbowego, przeglądy techniczne kas fiskalnych oraz wiele innych.

Wszyscy Klienci, którzy zakupili w SAS kasę fiskalną mogą zawsze liczyć na pełną pomoc dotyczącą kasy fiskalnej, którą otrzymują w firmie na miejscu. Jako firma zawsze staramy się być na bieżąco z aktualnymi przepisami a wiedzą w tym zakresie w pełni dzielimy się z Klientami.

Salon kasy fiskalne Poznań zaprasza !!!

Pełna oferta kas fiskalnych online dostępna na stronie firmowej sas24.pl