kasyfiskalne.pl Produkty

Homologacje online – kto następny?

Homologacje online Novitus

Główny Urząd Miar wydaje homologacje online. Długo czekaliśmy na wydanie pierwszych homologacji na kasy online. Często mówiło się o tym, że homologacje otrzyma równocześnie kilku producentów. Czy ktoś się spodziewał, że Novitus otrzyma kolejnych pierwszych homologacji na kasy fiskalne online otrzyma Novitus? (zobacz na fanpage Novitus)

Pierwsza 5-tka Novitus – czyli homologacje online wydane

Novitus Mała Online i Novitus Sento Online

O pierwszych homologacjach pisaliśmy już kilka dni temu. Pierwszą homologację Novitusa na kasy online otrzymała kasa Novitus Mała Online, drugą była Novitus Sento Online. Więcej o tych kasach piszemy w osobnych artykułach:

Kasa fiskalna Novitus Mała Online (homologacja 3/2019)

Kasa fiskalna Novitus Sento Online (homologacja 4/2019)

Kolejne homologacje online otrzymały (kolejność miejsc przypadkowa :-)):

Kasa fiskalna Novitus Nano Online – homologacja 5/2019

Tego urządzenia przedstawiać nie trzeba – poprzednik czyli kasa Nano E – to urządzenie rozpoznawalne na polskim rynku fiskalnym. Kasę tą często wybierali lekarze, prawnicy, kosmetyczki oraz przedstawiciele zawodów, którzy często pracują i paragony wystawiają w terenie. Dzięki niezwykłej trwałości oraz odpowiednich proporcji obudowy tą kasę łatwo jest zapakować do torby.

kasa nano online

Wygląd kasy online niewiele się zmienił. Zmiana, która jest widoczna to nowy wyświetlacz. Wszystko inne, czyli cała komunikacja online jest niewidoczna dla oka i kryje się w środku i pod urządzeniem.

Drukarka fiskalna Bono Online – homologacja 7/2019

O drukarkach fiskalnych mówi się niewiele – są praktycznie bezobsługowe. Korzystając z drukarek fiskalnych wszystkie manualne operacje sprzedaży wykonujemy na komputerze – niezależnie od tego, czy jest to komputer tradycyjny, laptop, tablet czy specjalizowany POS. Drukarki fiskalne są często bezobsługowe – wystarczy założyć papier, włączyć i (o ile jest poprawnie skonfigurowana) od razu działa. Taka od lat była drukarka fiskalna Bono E … i mamy nadzieję, że podobnie będzie działał jej następca – Novitus Bono Online.

Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna HD Online – homologacja 6/2019

Kolejnego urządzenia fiskalnego online marki Novitus, czyli modelu HD Online również nie trzeba przedstawiać. Trudno nie zauważyć jej dużego i czytelnego wyświetlacza. W wielu miejscach sprzedaży drukarka fiskalna Novitus HD wyświetla reklamy, zwiększając biznes jej właściciela. Gdy do tego dołożyć niezawodność, rozbudowane formatki wydruku, różnorodne możliwości konfiguracyjne wyświetlacza otrzymamy bardzo dobre urządzenie fiskalne do różnorodnych zastosowań – w dodatku jest to urządzenie typu heavy duty, do bardzo dużych obciążeń.

Novitus HD Online

Kasy fiskalne online – nie tylko marki Novius (liczymy na to, że Główny Urząd Miar podpisując kolejne decyzje homologacji zapewni na rynku fisklanym większą różnorodność … a Klienci po pierwszym maja 2019 roku nie będą postawieni przed wyborem: Novitus czy Novitus ;-)) kupisz na www.sas24.pl oraz w salonach sprzedaży w Zielonej Górze, Gorzowie i Poznaniu.