Gdzie kupić?

Kasy fiskalne Gorzów

kasy fiskalne Gorzów

Salon oferujący kasy fiskalne Gorzów znajduje się przy ul. Okólnej 29 w Gorzowie Wlkp. oraz prowadzony jest przez firmę SAS oddział Gorzów Wlkp.  – tel. 95 732 06 93. Szeroka oferta kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w bieżącej sprzedaży tj. od ręki. Zapraszamy w dni robocze w godzinach od 8.00 do 16.00.

Kasy fiskalne online Gorzów Wlkp.

Salon sprzedaży “kasy online Gorzów” oferuje urządzenia wiodących na rynku marek, które są dostępne w ciągłej sprzedaży w Gorzowie Wlkp.:

Novitus jest jednym z liderów rynku, który dostarcza rozwiązania wspomagające pracę handlu, usług i logistyki. Oferta kas fiskalnych NOVITUS jest jedną z najszerszych na rynku. Podstawową zasadą marki jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań rzeczywistych potrzeb klientów. NOVITUS jest oddziałem oraz marką należącą do firmy COMP SA.

Elzab od ponad 45 lat z pasją dostarcza solidne rozwiązania – potwierdzeniem tego jest ponad 800 tys. urządzeń marki ELZAB, które pracują w placówkach handlowych w całym kraju. Urządzenia marki ELZAB charakteryzują się przede wszystkim trwałością i niezawodnością.

Serwis kas fiskalnych Gorzów Wlkp.

Informacje na temat podstawowych usług realizowanych przez serwis fiskalny pracujący w biurze SAS w Gorzowie Wlkp. przy ul. Okólnej 29:

Instalacja kasy fiskalnej

Usługa instalacji kasy fiskalnej jest tym, na co może u nas liczyć każdy Klient, który kupuje kasę fiskalną. Instalacja składa się najczęściej z programowania kasy fiskalnej, szkolenia obsługi oraz fiskalizacji urządzenia fiskalnego. Najczęściej taka usługa trwa łącznie do 2 godzin pracy. Instalacjami zajmują się wykwalifikowani serwisanci, którzy posiadają nie tylko uprawnienia serwisowe, ale również wieloletnie doświadczenie branżowe. Sposób prowadzenia instalacji kas fiskalnych oraz szkoleń jest jedną z cech unikatowych firmy SAS w Gorzowie Wlkp. – wiedzą o tym i wielokrotnie mówią nam  Klienci, którzy korzystali z usług różnych firm.

Wsparcie handlowe i techniczne

Klienci, którzy kupili kasę fiskalną w SAS w biurze w Gorzowie Wlkp. mają zapewnione wsparcie handlowe i techniczne. Wsparcie realizowane jest w salonie w Gorzowie oraz poprzez kontakt telefoniczny.

Usługi realizowane przez serwis fiskalny to: fiskalizacja kasy fiskalnej, przeglądy techniczne kas fiskalnych oraz wiele innych.

Wszyscy Klienci, którzy zakupili w SAS kasę fiskalną mogą zawsze liczyć na pełną pomoc dotyczącą kasy fiskalnej, którą otrzymują w firmie na miejscu. Jako firma zawsze staramy się być na bieżąco z aktualnymi przepisami a wiedzą w tym zakresie w pełni dzielimy się z Klientami.

Salon kasy fiskalne Gorzów zaprasza !!!

Pełna oferta kas fiskalnych online dostępna na stronie firmowej sas24.pl