Gdzie kupić?

SAS Zielona Góra – salon kas online

SAS zielona góra

Zapraszamy do firmy SAS Zielona Góra ul. Chmielna 15 – tel. 68 320 80 70.
Znajdziesz u nas ofertę kas fiskalnych i drukarek fiskalnych dostępnych od ręki.
Zapraszamy w dni robocze w godzinach od 8.00 do 16.00.

Oferta kas fiskalnych SAS Zielona Góra

Informacje o markach, dominujących w ofercie SAS Zielona Góra.

Novitus jest jednym z liderów, który dostarcza rozwiązania wspomagające pracę handlu, usług i logistyki. Oferta kas fiskalnych NOVITUS jest jedną z najszerszych na rynku. Podstawową zasadą marki jest elastyczność i poszukiwanie najlepszych rozwiązań rzeczywistych potrzeb klientów. NOVITUS jest oddziałem oraz marką należącą do firmy COMP SA.

Elzab od ponad 45 lat z pasją dostarcza solidne rozwiązania – potwierdzeniem tego jest ponad 800 tys. urządzeń marki ELZAB, które pracują w placówkach handlowych w całym kraju. Urządzenia marki ELZAB charakteryzują się przede wszystkim trwałością i niezawodnością.

Pełna oferta urządzeń fiskalnych dostępna na stronie firmowej sas24.pl .

Oferta serwisu SAS Zielona Góra

Informacje na temat podstawowych usług realizowanych przez serwis fiskalny pracujący w biurze SAS Zielona Góra ul. Chmielna 15:

Instalacja kasy fiskalnej

Usługa instalacji kasy fiskalnej jest tym, na co może u nas liczyć każdy Klient, który kupuje kasę fiskalną. Instalacja składa się najczęściej z programowania kasy fiskalnej, szkolenia obsługi oraz fiskalizacji urządzenia fiskalnego. Najczęściej taka usługa trwa łącznie do 2 godzin pracy. Instalacjami zajmują się wykwalifikowani serwisanci, którzy posiadają nie tylko uprawnienia serwisowe, ale również wieloletnie doświadczenie branżowe. Sposób prowadzenia instalacji kas fiskalnych oraz szkoleń jest jedną z cech unikatowych firmy SAS w Zielonej Górze – wiedzą o tym i wielokrotnie mówią nam  Klienci, którzy korzystali z usług różnych firm.

Wsparcie handlowe i techniczne

Klienci, którzy kupili kasę fiskalną w SAS Zielona Góra mają zapewnione wsparcie handlowe i techniczne. W godzinach pracy biura jest ono realizowane w salonie sprzedaży przy ul. Chmielnej 15. Serwis fiskalny pracuje w trybie 24h oraz dostępny jest pod numerem telefonu 601 63 63 11 (proszę wybrać opcję nr 1 tj. serwis fiskalny).

Usługi realizowane przez serwis fiskalny to: fiskalizacja kasy fiskalnej, przeglądy techniczne kas fiskalnych oraz wiele innych.

Klienci, którzy zakupili w SAS kasę fiskalną mogą zawsze liczyć na pełną pomoc dotyczącą kasy fiskalnej, którą otrzymują w firmie na miejscu. Jako firma zawsze staramy się być na bieżąco z aktualnymi przepisami a wiedzą w tym zakresie w pełni dzielimy się z Klientami.

Oferta integracji systemów sprzedaży

Klientom SAS zapewniamy indywidualne podejście oraz konfigurację systemów sprzedaży dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Szczegółowe informacje dostępne w salonie sprzedaży SAS Zielona Góra.